Inschrijvingen
Start Inschrijvingen Uitslagen Koerskalender Foto's Kampioenschap Jockey's Sponsors Links Prijzentabel Contact beheer Te Koop Aantal Overwinningen

 

 

Inschrijvingen:  Kim Smolders  Tel: 014/43 30 43    Email: smolderskim@hotmail.com

 

PROGRAMMA DER WEDRENNEN
ZONDAG 20 APRIL 2014  -  Renbaan Heidepark te Langdorp
Nr. NAAM PAARD   HA JOCKEY Uitslagen EIGENAAR
PONY'S 4(1'45M) VLUCHT AANGESPANNEN
2°KOERS - 600M   10° KOERS  - 1200M
                       
1 LENKA VHB     Tom Van Dijck 3 0         Daems Jill  €        7
2 UMKA BOY     Sanne De Ceulaer 4 3         Van Rooy Kenny  €      12
3 SO LONG     Laeticia Carmeliet 1 2         Stal Mapet  €      26
4 AMADEUS   BW Wesley Van Der Donck           Stal Verdonck  €        -
article12363828.jpg
DRAF AANGESPANNEN 3°CATEGORIE
   1°KOERS  - 1800M Wit 9° KOERS - 2400 M
                       
1 BAD DREAMS     Patrick Stevens 0 U         Apers Leon  €        -
2 OLYMPIC PRESTIGE     Vincent Merckx U N         Merckx Eddy  €        -
3 SPEEDY D'OLAINE     Gert Van Rooy 0 0         Stal Bellens  €        -
4 OPUS D'OUVILLE     Kurt Van De Ven 3 0         Stal Boemerang  €      11
5 ARDON SPEED     Vincent Stevens             Stevens Jan  €        -
6 JAMESON     Joel Stickers             Maris Jean  €        -
7 MILFORD SOUND     Bruno Haemels             Van Mechelen Karel  €        -
8 NAGANO DU PECHE     Andy Baten             Baten Andy  €        -
9 PRO DE LA VOIRE     Geert Verlinden             Verlinden Geert  €        -
PONY'S 3(1'45M) VLUCHT BEREDEN
2°KOERS - 600M   10° KOERS  - 1200M
                       
1 CRACK BOY VHB     Ebbe Verhestraeten             Daems Jill  €        -
2 GIFRA     Rune Verhestraeten             Stal De Lus  €        -
3 LO-ENKA     Wesley Van Der Donck           De Vries Tom  €        -
4 SOETKIN     Xino De Landtsheer             De Landtsheer André  €        -
5 ROCKY   BW Sammy Van Der Velde           Stal Verdonck  €        -
                         
DRAF BEREDEN
3°KOERS - 1800M Groen/Geel 11°KOERS - 2400M
                       
1 MARS DE BOLERO     Rani Van Der Velde 0 0         Stal Van Der Velde  €        -
2 KIKOU BUISSONAY     Laeticia Carmeliet U 3         Stal Dravershof  €      22
3 ONYX DE VILLIERE     Ines Martens 2 2         Stal Bonheur  €      68
4 QATAR BOY   20 Shana Baten 0 0         Baten Andy  €        -
5 ONCE DE CAUSSAC   20 Dennis Van Dijck 1 1         Stal Mapet  €    125
PONY'S 2 (1'35M) VLUCHT BEREDEN
4°KOERS - 600 M Zwart/Geel 12°KOERS  -  600M
                       
1 TREES     Rune Verhestraeten 0 4         Stal De Lus  €        5
2 FILOU VAN HET BIEZENHOF Ebbe Verhestraeten 2 1         Leysen Davy  €      27
3 BOLERO     Xsari De Landtsheer             Baten Andy  €        -
4 TOPPY BOY   BW Wesley Van Der Donck           Stal Verdonck  €        -

 

 

DRAF AANGESPANNEN 2°CATEGORIE
5°KOERS - 1800M Blauw 13°KOERS - 2400 M
                       
1 EMOTION CLASSIC     Patrick Stevens U 0         Stal Stevens  €        -
2 POLY DE CORNEVILLE   Vincent Merckx 4 U         Spruyt Lauren  €      11
3 ULYSSE PASS       4 4         Apers Leon  €      14
4 OPERA BLUE     Jeremiah Borremans 0 2         Stal Jegre  €      25
5 OLANGO     Joel Stickers 0 3         Stal Boemerang  €      27
6 VERY FAST RENKA     Luc Smets 3 2         Lauwers Frans  €      83
7 SOIR ROUGE     Bruno Haemels             Van Mechelen Karel  €        -
8 VERY GOOD BROOKIE   Andy Baten             Baten Andy  €        -
                         
PONY'S 1 (1'20M) VLUCHT BEREDEN
6°KOERS - 600M Wit/Rood 14°KOERS - 600 M
                       
1 MIRANDA     Rune Verhestraeten 2 2         Stal De Lus  €      22
2 RAMBO     Ebbe Verhestraeten 1 1         Stal De Lus  €      31
3 POCAHONTAS     Nick Stevens             Stal Stevens  €        -
                         
DRAF AANGESPANNEN 1°CATEGORIE
7°KOERS - 1800 M Rood 15°KOERS - 2400M
                       
1 GILBERT CR     Roel Selderslaghs 3 4         Selderslaghs Walter  €      28
2 MIGUELITTO MAG     Ben Van Der Velde 3 4         Stal Van Der Velde  €      28
3 VELOCITY M     Vincent Merckx 2 3         Stal De Hei  €      33
4 ROC DES PAPILLONS     Jos Smolders 2 4         Stal Langendonk  €      59
5 OHIO DE JOUDES     Joel Stickers 4 1         Stal Boemerang  €      78
6 HOOLIGAN FACE     Robin Lembrechts 1 0         Stal Bonheur  €      85
7 RYBO FURIR     Ludo Van Doninck 1 2         T'syen Maria  €      94
8 PAJERO WINDY     Luc Smets U 1         Lauwers Frans 115
VLUCHT B
8°KOERS - 1800M Rood/wit    
                       
1 AUNT GER     Wesley Van Der Donck           Stal Verdonck  €        -
2 MY BOY GINGER     Dennis Van Dijck             Stal De Lus  €        -
3 SILVER     Xino De Landtsheer             De Landtsheer André  €        -
4 TRIVIALITY     Tom Van Dijck             Stal Latoma  €        -
                         
LEERLINGEN 
Lopen voor de pauze!                   150 meter
                       
1 NIGHTMARE     Noxxe Van Dingenen             Daems Jill  
2 PINOKKIO     Chloë Van Mechelen             Van Mechelen Chloë
3 ELSY     Chloë Baten             Baten Andy  
4 BLITZ     Seppe Van Der Donck           Stal Naturelle  
5 POCAHONTAS     Nick Stevens             Stal Stevens  
6